Blog

 

Son haftalar / 02.06.2016

 

Uzun zamandır sayfamızı ihmal ediyorduk ama kendimizce haklı nedenlerimiz de yok değildi. Bu süreçte ikimizde işlerimizi bırakacağımız için onların alt yapısını oluşturmaya çalışıyorduk. Ayrıca oturmuş olduğumuz evi kiraya verme işleri. Yıllarca biriktirdiğimiz eşyalar,eşyalar,eşyalar en kötüsü de bu tabi ki. Bu sonsuz eşya işlerini halledip !!! tekneye taşınma :) :) bu tam bir komedi. İnsan evi boşaltırken eline geçen her şeyi tekneye götürmek istiyor , yada ben çöpçüyüm :).Ama inanın çok zor bir şey.

Herkes mutlaka bir şekilde taşınmıştır taşınmasına da !!. Yıllarca biriktirdiğin eşyaların bir ev olmadan saklanması ve senin dönüşünde tekrar kullanılmak üzere depolanması inanın çok zor. Neyse biz şimdilik evimizden kurtulduk (kurtulduğumuzu kiracılarımız duymasın :). Teknemize taşındık.

Evi kiraya verdik ve artık evsiziz :). Arabamızı sattık ve artık yayayız :) İşlerimizi ortaklarımıza emanet ettik işsiziz :)

Kısaca artık tüm varlığımız teknemiz. Bir aydır teknede yaşıyoruz. Son sürat gezi hazırlıklarını bitirmeye çalışıyoruz. Bayağı da bir iş hallettik ama onları daha uzun anlatmak istiyorum o yüzden biraz daha beklemek gerekecek sanırım.

Yola çıkış tarihimiz artık belli 5 HAZİRAN 2016 saat 13.00 da Sığacıktan halatları çözüyoruz. Bekleriz Cool

 

Hazırlıklarımız sürüyor

Yola Çıktık